Alanya Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri Gazipaşa Gezisinde Buluştu

Alanya Gazeteciler Cemiyeti düzenlediği gezi programı ile Gazipaşa'nın tarihi ve doğal güzelliklerini gezdi. Cemiyet üyeleri, aileleri ile birlikte katıldığı programda Gazipaşa Belediyesi'nin çalışmalarını yakından inceleme fırsatıda buldu. Programa Güneyköy'de bulunan Antik kent ve Delikdeniz turu ile başlayan Agc Üyelerini, Güneyköy Muhtarı Yahya Küçükballı karşılayarak köy hakkında bilgiler verdi. Yalan Dünya Mağarası , Koru Sahili ziyaretlerinin ardından Gazipaşa Belediyesi'nin Bitki Üretim Merkezi'ni gezen Agc üyeleri Gazipaşa Belediyesi'nin çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. 

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin ilçeye yapmış olduğu geziden duyduğu memnuniyeti dile getirerek , önümüzdeki dönemde yapmayı hedefledikleri projeler ile ilgili bilgiler verdi. Gazetecileri yakın mesai arkadaşı olarak gördüğünü ifade eden Yılmaz, gazetecilere seslenerek 'Telefonum sizlere 24 saat açık , her durumda yardıma ve sorularınıza cevap vermeye hazırım' dedi.

Gezi programına Gazipaşa Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ile devam eden Agc Üyeleri, Kooperatif başkanı Şerife Yılmaz'dan satışa sunulan ürünler hakkında bilgi aldı. Kooperatif'in ürettiği doğal ürünler ve imalat aşamaları ile yakından ilgilenen Agc üyeleri, üretilen ürünlerin tanıtımına katkıda bulunma amacıyla bigi alışverişinde bulundular.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Anket