Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi'nden Gazipaşa Çıkarması

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, Antalya’yı Avrupa’nın gençlik başkenti yapmak için çalışmalarına başladı.Bir süre önce bu proje için destek arayışına çıkan Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar ve meclis üyeleri Gazipaşa’da temaslarda bulundu.
Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar ve meclis üyeleri Antalya’nın 2025 yılında Avrupa Gençlik Başkenti unvanı alması için çalışma başlattıklarını söyledi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nin ilçede ilk durağı Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gazipaşa Şubesi oldu. Burada ADD Şube Başkanı Fehmi Tuncer ile bir araya gelen Gençlik Meclisi Üyeleri, Antalya hakkında bir süre karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
Gençlik Meclisi’nin Gazipaşa temasları okul ziyaretleriyle devam etti. Akalan İlk-Ortaokulu, Av. Kemal Akça Mesleki ve Teknik Lisesi ile Muzkent İlk-Ortaokulu’na giden Meclis Üyeleri, buradaki öğrencilerle bir araya gelerek Futbol, Basketbol, Voleybol ve Hentbol Topu ile el çantası, antrenman yeleği ve Antalyaspor forması hediye etti. Akalan İlk-Ortaokulunda meclis üyeleriyle birlikte futbol sahasına inen Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar, minik öğrencilerle futbol oynadı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Anket