MUZKENT’TE YOLLAR YENİLENİYOR

Gazipaşa Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  yaklaşık bir buçuk aydır Muzkent Mahallesi ara sokaklarında ve muzluk yollarında stabilize yol genişletme ve yol düzenleme çalışmaları yapıyor. Daha önce Güney ve Zeytinada mahallelerinde yaptıkları çalışmaları tamamlayan belediye ekipleri, Muzkent Mahallesi’nde yürüttükleri çalışmalar kapsamında mahalle içi ulaşımı rahatlatıp, muz bahçelerine giden yolda ulaşım sıkıntısı çeken vatandaşlar için de kolay bir ulaşım imkânı sağlayacak. Gazipaşa Belediyesi’nin yol hizmet çalışmaları kapsamında Muzkent Mahallesi genelinde belediye ekipleri tarafından en kısa sürede daha konforlu, geniş ve yeni görünüm kazandıracak.
Muzkent Mahallesi’ndeki yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özkurt ve Muzkent Mahalle Muhtarı Süleyman Yılmaz ile birlikte yerinde inceleyen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, ‘‘Bugün Gazipaşa’mızın muhteşem manzaralı mahallesi Muzkent’teyiz. Muz üretimi yapan çiftçilerimizin ulaşımını rahatlatmak için stabilize yol genişletme ve yol düzenlemesi gerçekleştiren ekiplerimizin çalışmalarını yerinde inceledik. İhtiyaç noktalarına belediyemiz tesisinde üretilen büzleri yerleştiren ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. Üreticimizi her zaman destekliyor, bütün mahallelerimizde sırayla ve planla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her zaman olduğu gibi, en acil ihtiyaçlardan başlayarak ilçemizin dört bir tarafında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşımızı memnun etmek bizim asli görevimiz. Onları memnun edebilmek için de var gücümüzle çalışıyoruz. Gazipaşa Belediyesi olarak çiftçilerimizin yüzünü biraz olsun güldürmek üzere çıktığımız bu yolda, Belediye Fen işleri Müdürlüğü ekiplerimizle beraber imkânlarımız dâhilinde üreticilerimize destek olmaya devam edeceğiz. İlçemiz oldukça verimli topraklara sahip. Bunun kıymetini biliyor, çiftçilerimize elimizden geldiğince desteklerimizi sürdürüyoruz. Çalışmalarımızı yakından takip edip, mahalle sakinlerinin öneri ve isteklerini dinliyoruz. Seferberliğimiz, Gazipaşa’nın her karış toprağında ekip arkadaşlarımızın özverili çalışmalarıyla hız kesmeden devam edecektir.’’ dedi.
Muzkent Mahallesi’nde yapılan çalışmalardan memnun olan mahalle muhtarı Süleyman Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine başarılı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti. Gazipaşa Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri, bölgede devam eden çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı hedefliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Anket